تعمیرات تخصصی فریزدرایر Freezedryer Maintenance

فرآیند فریز درایینگ یا روش خشک کن انجمادی سالهاست که به سبب حفظ خواص فیزیکی و شیمیایی مواد، کاربردهای فراوانی بویژه در صنایع غذایی، داروسازی، پزشکی، بیوتکنولوژی و کشاورزی داشته است. علاوه بر اینها، در مواردی همچون خشک کردن میکروب ها، نگهداری از نمونه‌های حیوانی در موزه‌ها، ترمیم کتابها و اجسامی که به واسطه آب یا رطوبت به مرور زمان از بین رفته اند، نیز از روش خشک کن انجمادی بهره می گیرند.
در خشک کردن به شیوه انجمادی، آب یا حلال از نمونه منجمد شده طبق فرآیند تصعید حذف شده و بدین ترتیب محصول نهایی به دلیل عدم استفاده از گرما برای دهیدراسیون، کمترین تغییرات را در خواص خواهد داشت. از اینرو شکل ظاهری مطلوب (عدم چروکیدگی) و حفظ طعم، بو و مزه محصول را شاید بتوان از مهمترین مزایای استفاده از فریز درایرها در خشک کردن مواد دانست. طبیعتاً سبک تر شدن وزن فرآورده، امکان بسته بندی بهتر و قابلیت نگهداری طولانی در دمای معمولی از دیگر مزایای خشک کردن مواد محسوب می شود.

دستگاه فریزدرایر یا خشک کن انجمادی یکی از تجهیزات تکنولوژی بالا در صنایع دارویی ، غذایی ، نظامی و … میباشد. در این دستگاه از فرایندهای  انجماد، گرما و خلاء استفاده میشود .  هماهنگی بین این پارامترها بسته به نوع فراورده ، یک سیکل یا فرایندی را به وجود می آورد که در نهایت منجر به خشک شدن محصول یا فرآورده میگردد. هدف از لیوفیلیزاسیون یا فریزدرایینگ این است که زمان ماندگاری محصول را بالا ببریم بدون اینکه مواد موثره فرآورده را از دست بدهیم . فریزدرایر یا لیوفیلیزاسیون دستگاهی است که این کار را برای ما انجام میدهد . بنابراین از اهمیت خاصی برخوردار هست . تیم تخصصی ایران فریزدرایر با داشتن 15 سال سابقه تعمیرات فریزدرایر در صنعت دارو ، و تعمیرات متعدد در شرکتها و صنایع مختلف آمادگی خود را جهت تعمیرات تخصصی فریزدرایر اعلام میدارد .  با توجه به اینکه اکثر خرابی های فریزدرایر در خارج از وقت اداری اتفاق می افتد این تیم قابلیت خدمات تخصصی را به صورت 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز دارد . این تیم کلیه تجهیزات لازم جهت تعمیرات را در اختیار داشته و تامین قطعات فریزدرایر را نیز برای مشتری و بنا به درخواست ایشان انجام میدهد .

تیم تخصصی تعمیرات فریزدرایر متشکل از متخصصین برق – اتوماسیون صنعتی – مکانیک(برودت و تبرید) – بیولوژیک با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه فریزدرایینگ ، آماده ارائه خدمات میباشد .

این تیم تعمیرات فریزدرایرهای ذیل را در کارنامه خود دارد :

کریست آلمانCHRIST – فریزدرایرهای EDWARDS – فریزدرایرهای TOFFLON – فریزدرایرهای LYOMAX – فریزدرایرهای SHINVA – فریزدرایرهای ZIRBUS – فریزدرایرهای HETO

خدمات دیگر ما :

1- مشاوره تخصصی جهت خرید فریزدرایر

2- انجام آزمایشات تحویلFAT & SAT فریزدرایر

3- تهیه برنامه نگهداری پیشگیرانه فریزدرایر(PM)

4- اجرای برنامه نگهداری پیشگیرانه فریزدرایر(PM)

5- معتبرسازی فریزدرایر(Validation)

6- آموزشهای تخصصی فریزدرایر

7- تهیه قطعات و لوازم فریزدرایر

09124983481
جهت تماس با موبایل و skype مدیر فنی روی لینکهای ذیل کلیک نمایید.

تماس از طریق موبایل

تماس از طریق اسکایپ